Úředníci nás neuživí. Lidé, podnikejte

michal-berg-strana-zelenych-vsetin

michal-berg-strana-zelenych-vsetinPro budoucnost Česka není nejdůležitější, aby zde do dotovaných průmyslových zón umisťovaly své montovny zahraniční firmy, ale aby se co nejvíce lidí pokusilo podnikat a vytvářet tak další pracovní místa. Státní úředníci nás v budoucnu neuživí. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekl úspěšný podnikatel a předseda Strany Zelených ve Vsetíně Michal Berg. Řeč byla i o aroganci některých politiků a korupci.

 

Rozhovor vyšel na webu Parlamentní listy http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Muz-ze-Strany-zelenych-Urednici-nas-neuzivi-Lide-podnikejte-240853

 


BcA. Michal Berg
30 let, podnikatel

Michal BergMichal Berg pochází z Opavy, ve Vsetíně žije od roku 2004. Studoval televizní reklamu na UTB ve Zlíně a ekonomii na VŠP v Ostravě. Od roku 2001 se spolumajitelem a jednatelem společnosti eSports.cz, s.r.o. , která se věnuje internetovým a marketingovým službám pro profesionální i amatérské sportovní kluby. Mezi klienty jeho společnosti patří i vsetínský hokejový a fotbalový klub. Dříve působil také jako tiskový mluvčí české hokejové reprezentace, v podnikatelském inkubátoru také každoročně pořádá technologickou konferenci Barcamp. Členem Strany zelených je od jara roku 2010.

Mimo své pracovní aktivity působí ve Valašské filmové společnosti, která sdružuje nezávislé filmaře ze Vsetína a okolí a kromě vlastní filmové tvorby pořádá také filmová představení.

V rámci komunální politiky působil jako člen informační komise města Opavy, z městských témat mu jsou nejbližší oblasti otevřenosti a efektivity městské správy, podpory podnikání, rozvoje dopravy a podpory sportu.

Napsat komentář