PurpleAir – IV. Registrace

REGISTRACE VAŠEHO SENZORU NA MAPĚ PURPLEAIR

Zaregistrováním senzoru umístíte značku mapy na mapu PurpleAir . Budete to muset udělat pouze jednou. Chcete-li změnit jakékoli registrační údaje, vyplňte prosím registrační formulář znovu. K provedení změn budete muset použít stejný „e-mail vlastníka“, který byl použit při první registraci.

 1. Přejděte na www.purpleair.com/register .
 2. Zadejte ID zařízení senzoru přesně tak, jak je vytištěno na štítku senzoru.
 3. Zadejte přidruženou e-mailovou adresu, což je obvykle e-mail, který byl použit k zakoupení senzoru. Pokud neznáte správnou e-mailovou adresu,  kontaktujte PurpleAir a požádejte o pomoc nebo přidružení nové e-mailové adresy. PurpleAir bude potřebovat ID zařízení, aby vám pomohl.
 4. Vyplňte zbytek registračního formuláře . Pro další pomoc si můžete prohlédnout úplné vysvětlení  registračních polí nebo si přečíst registrační tipy níže.
 5. Klikněte na registraci a vyhledejte zelené oznámení o „úspěšné registraci“. Na související e-mail a e-mail vlastníka je zaslán e-mail s potvrzením registrace. Tento e-mail obsahuje odkaz na zobrazení senzoru na mapě PurpleAir .

Tipy k vyplnění registračního formuláře

 • Při výběru umístění zadejte místo, kde chcete, aby se značka mapy zobrazila na mapě PurpleAir .
  Tip: Zvětšete co nejvíce a přetažením červené ikony na mapě dosáhnete nejpřesnějšího umístění značky na mapě na mapě PurpleAir.
 • Při zadávání údajů vlastníka senzoru by to měla být osoba, která je hostitelem senzoru ve své WiFi síti. Vlastník senzoru může dostávat oznámení týkající se stavu senzoru nebo jiné důležité informace o údržbě senzoru.
 • Pokud nastavíte svůj senzor na soukromý, můžete jej zobrazit po přihlášení na mapu PurpleAir pomocí adresy Gmail, která odpovídá e-mailu vlastníka v registračním formuláři. Případně můžete použít odkaz uvedený v e-mailu s potvrzením registrace. Tento odkaz můžete sdílet s rodinou a přáteli.
 • Po úspěšné registraci trvá senzoru na mapě jen několik minut.
 • Vezměte prosím na vědomí: pro zobrazení vašich senzorů se nemusíte přihlašovat na mapu. Senzory můžete snadno vidět pomocí odkazu „viditelný na mapě“ v e-mailu s potvrzením registrace. Odtud můžete ve svém webovém prohlížeči vytvořit záložku pomocí této adresy URL, což vám umožní kliknout na ni a zobrazit senzory kdykoli bez prohledávání mapy.
 • Jakýkoli senzor, který se nepřipojil k síti WiFi asi jeden týden, nebude na mapě PurpleAir viditelný .
 • Pokud jste vyplnili registrační formulář a nevidíte svůj senzor na mapě nebo je značka na mapě šedá (nehlásí data):
  • Vyhledejte souřadnice v registračním e-mailu s potvrzením, že jste zadali místo v registračním formuláři.
  • Zkontrolujte připojení WiFi podle části Připojení senzoru k WiFi výše.
  • Nebo nás kontaktujte o pomoc.